Predné plotové systémy oceľové

Moderné predné plotové systémy dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad.  Tieto plotové systémy tvoria súvislý celok, sú moderné, kvalitne spracované, vyrobené zo zváraných pozinkovaných oceľových profilov a striekané v lakovni. Vďaka viacerým modelom a farebným kombináciám si môžete vybrať podľa svojho vkusu.

 

Model : PS001

Popis :  PS001 vyniká jedinečnou estetikou a štýlom a je vytvorený podľa princípov modernej architektúry pri zachovaní tradičnej konštrukcie. Povaha dizajnu zaručuje diskrétnosť a súkromie.

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby : 

 

 

Model : PP001

Popis : Klasický tvar, jednoduchá forma a takmer neobmedzené možnosti. Tento model v kombinácii s originálnymi farbami zvýrazní tradičný štýl.

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby :  

Model : PP002 mix

Popis : Jednoliaty doposiaľ jednotný celok prerušený úsekom úzkych profilov dodáva ľahkosť celej štruktúre a zároveň vám zabezpečí súkromie.

 

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby : 

 

Model : PP002 COLOR

Popis :  Neobmedzené možnosti kombinovania farieb sa stali možnými. Každý plot sa tak môže stať jedinečným. Zvoľte si svoju farbu z palety RAL,  ktorá zodpovedá vašej domácnosti.

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby : 

       

 

 

 

Model : PB001

Popis : Model PB 001 je úplnou novinkou. Vzor je laserovo leptaný s precíznou presnosťou. Tento plot dodá moderným budovám jedinečnú povahu.

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby : 

Model : PS004

Popis : Tento typ plotového systému je výsledkom trendov modernej architektúry a patrí medzi najobľúbenejšie v našom portfóliu. Moderný  a neobvyklý štýl zaujme na prvý pohľad.

Cena : na vyžiadanie

Dostupné farby : 

     

 

Oceľové predné ploty v praxi


Notice: Undefined index: img in /data/d/a/da36a234-4a87-4fb3-860f-65b31a2e4649/rmploty.sk/web/wp-content/plugins/ct-ultimate-gdpr/includes/views/cookie-popup.php on line 116