Predné plotové systémy hliníkové

Hliníkové ploty ALU FENCE

ALU FENCE je moderný hliníkový plot, ktorý dokonale padne do pozadia každej budovy. Panely sú práškovo lakované, takže je možné vyberať z viac ako 250 farieb, tvrdené pri vysokej teplote, čím je zabezpečená ochrana počas celého roka. Nepochybnou výhodou tohto typu oplotenia je dlhá životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Hliníkové ploty zabezpečia súkromie majetku a poskytujú ochranu pred nežiaducimi narušeniami. Výber farby, rozloženie profilu, rozmery – podľa priania zákazníka.

Moderné predné plotové systémy dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad.  Tieto plotové systémy tvoria súvislý celok, sú moderné, kvalitne spracované, vyrobené zo zváraných pozinkovaných oceľových profilov a striekané v lakovni. Vďaka viacerým modelom a farebným kombináciám si môžete vybrať podľa svojho vkusu.

ALU FENCE SLIM – 25 MM

ALU FENCE PREMIUM – 200 MM

ALU FENCE OPTIMAL – 100 MM

ALU FENCE MEDIUM – 60 MM


ALU WOOD FENCE

Hliníkové ploty s imitáciou dreva, to je ALU WOOD FENCE. Vďaka kombinácii vyspelých technológií a originálneho dizajnu sme dosiahli nadčasový efekt, krásne a prírodné drevené výkresy boli perfektne prenesené na hliníkové panely … exotická wenge, tmavé ebenové, teplé odtiene dubu a vlašských orechov – existuje niekoľko rôznych návrhov inšpirovaných priamo z prírody.

Jedná sa o moderný systém hliníkových plôch, ktorý dokonale napodobňuje prírodné drevo, čo umožňuje získať perfektný, veľmi efektívny vzhľad, ktorý na rozdiel od prírodného dreva prakticky nevyžaduje konzerváciu. Alu Wood Fence je ideálna ponuka pre zákazníkov, ktorí hľadajú praktické riešenia, ktorí chcú, aby plot bol vizitka domu a bol spojený s harmóniou, krásou a luxusom.

ALU WOOD FENCE SLIM

ALU WOOD FENCE PREMIUM

ALU WOOD FENCE MEDIUM

 

 

ALU WOOD FENCE OPTIMAL

 

  


Notice: Undefined index: img in /nfsmnt/hosting2_2/d/a/da36a234-4a87-4fb3-860f-65b31a2e4649/rmploty.sk/web/wp-content/plugins/ct-ultimate-gdpr/includes/views/cookie-popup.php on line 116